Knights&Gladiators
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knights&Gladiators

This forum is dedicated to all the people that are playing games.
 
Domnesti cityHomePortalLatest imagesSearchRegisterLog inForum Map

 

 Bancuri

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
Florynbz
Admin
Florynbz


Male
Number of posts : 266
Age : 31
Location : Buzau
Sport : Football & Bascket
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue116/140Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (116/140)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue19/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (19/1000)
Level: 3

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bancuri   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 8:07 am

merge pe strazi prin Bucuresti. La un moment dat vede un tigan mancand, merge catre el si ii zice..
-Mai tigane da-mi si mie ceva de mancare!! Se uita tiganul la el si ii da.
Scoate tiganul o sticla de palinca iar Bill ii cere sa bea! Tiganul il priveste si ii da.
Tiganul scoate o tigara cu iarba si fumeaza. Bill ii cere un fum, iar tiganul ii da. Trage Bill un fum, ii da tigara inapoi tiganului, isi da hainele alea normale jos, ramane in costum si ii zice..
-Stii tigane cine sunt eu?
-Cine?
-Sunt Bill Clinton presedintele Americii!!
La care tiganul.
-Lasa ma ca si eu dupa un fum is Ion Iliescu!!
Back to top Go down
Florynbz
Admin
Florynbz


Male
Number of posts : 266
Age : 31
Location : Buzau
Sport : Football & Bascket
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue116/140Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (116/140)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue19/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (19/1000)
Level: 3

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bancuri   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 8:07 am

Am parcat masina grabit si am dat o fuga sa cumpar tigari si bere se la magazinul din colt. Cind am iesit ( dupa doar citeva minute!!!) deja era afara un politist care scria de zor o amenda. M-am dus la el si i-am spus: "Poate ma mai slabesti un pic" la care el a continuat sa scrie amenda fara sa se uita la mine. La care l-am facut "nazist". De data asta s-a oprit, s-a uitat la mine, si a inceput sa scrie o alta amenda pt. cauciucuri uzate. Asa ca eu l-am poreclit "KKT de bou" la cere el a inceput sa scrie o a treia amenda pe linga cele doua deja agatate in parbriz. Chestia asta a cam durat vreo 20 de minute. Cu cit il jigneam mai tare, cu atit se invirtosa la scris amenzi. Pina am obosit eu si am hotarit sa cedez. Asa ca am plecat pe jos, am dat coltul si m-am urcat in masina mea.
Back to top Go down
Florynbz
Admin
Florynbz


Male
Number of posts : 266
Age : 31
Location : Buzau
Sport : Football & Bascket
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue116/140Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (116/140)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue19/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (19/1000)
Level: 3

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bancuri   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 8:08 am

Doua blonde ies dintr-un bar. Una zice:
- eu am uitat sa ma pish
Cealalta zice:
- lasa, fata ca te invat eu!
Back to top Go down
Florynbz
Admin
Florynbz


Male
Number of posts : 266
Age : 31
Location : Buzau
Sport : Football & Bascket
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue116/140Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (116/140)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue19/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (19/1000)
Level: 3

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bancuri   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 8:08 am

Pe deasupra unei blonde trece o zburătoare care tocmai atunci se găinătează. Si cum blonda tocmai se uita în sus…
Ce gândeste atunci blonda?
a) "Bine c-am avut gura deschisă că altfel mă mânjea pe fată"
b) "Bine că vacile nu zboară…"
Back to top Go down
Florynbz
Admin
Florynbz


Male
Number of posts : 266
Age : 31
Location : Buzau
Sport : Football & Bascket
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue116/140Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (116/140)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue19/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (19/1000)
Level: 3

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bancuri   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 8:09 am

Un dresor de crocodili apare in fata unei multimi la gradina zoologica:
- Si acum dragilor o sa urmariti cat de bine e dresat acest crocodil infiorator!

Langa el pasea agale un monstru de crocodil. Ii trage omul doi pumni cu putere in cap, crocodilul deschide incet gura, niste dinti infioratori straluceau la cativa centimetrii de pantalonii dresorului.

- Ati vazut cat de bine e dresat a deschis cu atentie gura langa mine si nu mi-a facut absolut nimic. acum am sa imi bag penisul in gura lui si veti vedea ca voi pati nimic! Se desface omu la pantaloni si isi aseaza penisul in gura crocodilului.
- Acum veti vedea ce impecabil este dresat, ani de zile de munca dar a meritat! Dupa care ii trage ditamai pumnii in cap. Crocodilul calm inchide gura cu atentie sa nu il raneasca.
Dupa ce tine o perioada gura inchisa, mai primeste doi pumni in cap si incepe sa deschida iarasi gura grijuliu sa nu raneasca penisul dresorului.
- Extraordinar ati vazut cu ochii vostri ce minune poate face un om, nu am patit absolut nimic si totul este in ordine, acum daca este vreunul dintre dumneavoastra care ar vrea sa incerce...??

O blonda iesind in fata:
- Eu as incerca, dar va rog sa nu imi dati prea tare in cap ca am avut febra zilele trecute!!!
Back to top Go down
Florynbz
Admin
Florynbz


Male
Number of posts : 266
Age : 31
Location : Buzau
Sport : Football & Bascket
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue116/140Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (116/140)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue19/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (19/1000)
Level: 3

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bancuri   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 8:09 am

O blonda îsi ia o slujba la domeniul public. Trebuia sa vopseasca banda de pe mijlocul unui drum de tara. Seful ei ii spune ca se afla în perioada de proba si trebuie sa vopseasca cel putin 2 kilometri pe zi, daca vrea sa-si pastreze serviciul.

Verificând la sfârsitul zilei, el vede ca în prima zi facuse 4 kilometri, dublu fata de medie.

A doua zi a fost putin mai dezamagit, pentru ca blonda nu vopsise decât 2 km. Se gândeste ca oricum asta e media si trece cu vederea.

Dar a treia zi, când blonda vopsise doar 1 km, îi spune:
- Ce problema ai? Vreo boala, vreo defectiune a echipamentului? Ce te opreste sa faci 2 kilometri pe zi?
- Stiti, cu fiecare zi sunt din ce în ce mai departe de galeata!
Back to top Go down
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 67   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 2:03 pm

Very Happy "Daca nu dadea Ceahlaul 4 goluri, castigam noi cu 1-0!" (Ion Velea, membru al clubului Electroputere Craiova, dupa meciul Ceahlaul-Electro 4-1 disputat in campionatul 1994/95)
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 68   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 2:05 pm

Smile Profesoara de fizica intreaba: Cat fu T1?
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 69   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 2:09 pm

Surprised Examenul de Fizica

Intrebare la un examen de fizica la universitatea din Copenhaga:
Cum se poate masura inaltimea unei cladiri cu un barometru?

Raspuns 1
Se masoara lungimea barometrului, se leaga barometrul cu o sfoara si se coboara de pe acoperisul cladirii; inaltimea cladirii = lungimea barometrului + lungimea sforii.
Studentul a fost dat afara de la examen. Acesta a depus o contestatie care a fost acceptata pentru ca s-a considerat ca intrebarea nu impunea o anumita solutie. Dar cum raspunsul sau nu putea edifica examinatorul asupra cunostintelor de fizica dobandite la cursul respectiv, o noua examinare a avut loc.

Raspuns 2
Se arunca barometrul de pe cladire si se masoara timpul pana la impactul cu solul.
Inaltimea cladirii = (g*t^2) /2
(examinatorul solicita o alta solutie)

Raspuns 3
Daca este o zi insorita, se aseaza barometru pe cladire si se masoara umbra de pe sol.
Cunoscand lungimea barometrului si a umbrei, totul se reduce la o simpla problema de asemanare.
(examinatorul solicita o alta solutie)

Raspuns 4
Se leaga barometrul cu o sfoara si este lasat sa oscileze liber la sol si pe cladire.
Cum perioada de oscilatie depinde de acceleratia gravitationala ("g"), se poate masura inaltimea cladirii in functie de variatia "g".
(examinatorul solicita o alta solutie, si atrage atentia studentului ca este ultima sa sansa)

Raspuns 5
Solutia pe care o asteptati de la mine banuiesc ca este masurarea presiunii la sol si pe cladire - presiune care variaza cu inaltimea - si determinarea inaltimii cladirii in functie de variatia de presiune. Dar aceasta este o solutie de-a dreptul plicticoasa, de aceea va mai propun una:

Raspuns 6
Se poate propune administratorului cladirii un targ avantajos: Imi puteti spune in schimbul acestui frumos barometru care aste inaltimea cladirii...?

Studentul acesta a fost Nils Bohr, singurul absolvent al universitatii din Copenhaga laureat al premiului Nobel!
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 70   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 2:17 pm

Cool Trei barbati se duc la un hotel unde tariful este de 30 euroi camera pe noapte. Fiecare barbat plateste cate 10 euroi.
Receptionera realizeaza ca o camera costa doar 25 euroi, asa ca roaga unul dintre angajati sa se duca sa le returneze 5 euroi celor 3 barbati.
Angajatul nestiind cum sa imparta cei 5 euro la 3 barbati, hotaraste sa dea inapoi fiecaruia cate un euro, iar el sa-si pastreze restul de 2 euroi.
Asa ca fiecare barbat primeste inapoi cate un euro, de aici rezultand ca fiecare a platit pentru camera 9 euro, in total (9 euro x 3 barbati) 27 euroi.
Adunand cu cei 2 euro ce i-au ramas angajatului, totalul este 29 dolari.
Unde este un euroi?
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 71   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 3:01 pm

Very Happy Pe vremea lui Ceausescu, burlacii trebuiau sa plateasca tribut pana la 25 de ani. Un tip era foarte sucarit deoarece era impotent si s-a hotarat sa ii trimita scrisoare lui Ceausescu: "Ma numesc Ion Caciula, om al muncii fara scula. De ce trebuie sa platesc tribut, daca eu nu pot sa fut??" Dupa cateva zile primeste raspuns la scrisoare: "Domnule Ion Caciula, om al muncii fara scula, cat ai DEGETE si LIMBA... LEGEA tarii nu se schimba!!!"
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 72   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 3:27 pm

Smile Albanezii au reusit sa scoata pe piata primul lor computer. Tastatura este prevazuta cu doua butoane: daca apesi pe unul dintre ele nu se întîmpla nimic, iar cel de-al doilea anuleaza comanda.
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 73   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:02 am

Shocked Intr-o seara, toti fratii Alinutei radeau, doar Alinuta plangea.
- De ce plangi Alinuta? intreaba tatal.
- Fratii mei au aruncat-o pe mama de la balcon! spuse Alinuta printre suspine.
- Si tu de ce plangi?
- Nu am vazut faza!...
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 74   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:04 am

Cool Lectie de gramatica la Tirgu Mures. Profesoara le explica elevilor despre gradele de comparatie ale adjectivelor. Dupa ce termina, vrea sa vada ce au inteles copiii si le cere sa dea exemple:
- Ionel, spune profesoara, da un exemplu de adjectiv la cele trei grade de comparatie.
Se ridica Ionel si spune: frumos, mai frumos, cel mai frumos.
- Bravo Ionel, spune profesoara, ai inteles perfect. Ai nota 10! Ia sa vedem acum daca Anisoara a inteles cum e cu gradele de comparatie. Se ridica Anisoara si spune: inalt, mai inalt, cel mai inalt.
- Bravo Anisoara, ai si tu un 10. Ia s-o vedem acum si pe Ildiko.
Se ridica Ildiko si incepe: adanc, mai adanc, ioi!
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 75   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:05 am

Laughing O fetita se duce la un magazin de animale si intreaba:
- Va log, aveti iepulasi dlagalasi?. Inima vanzatorului se topeste brusc. Se aseaza pe vine langa fetita, si o intreaba
- Vlei un iepulas dlagalas alb, sau unul dlagalas moale si neglu si pufos? Sau poate pe cel dlagalas si maloniu de acolo?. Fetita se inroseste, se leagana putin pe calcaie, isi pune manutele pe genunchi, se apleaca in fata si raspunde in soapta...
- Cled ca pe pitonul meu il doale in cul de cale...
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 76   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:06 am

Mad O fetita o intreaba pe mama sa:
- Mama, de ce tata e asa de chel?
- Deoarece are multa minte.
- Dar de ce tu ai asa de mult par pe cap?
- Mananca si taci!
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 77   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:06 am

Razz O fetita isi intreaba tatal:
- Care-i diferenta dintre a excita si a enerva?
- Sa-ti dau un exemplu, acum 15 ani mama ta ma excita, acum ma enerveaza.
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 78   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:07 am

Embarassed - Taticule, tie ti s-a indeplinit vreo dorinta din copilarie?
- Sigur ca da! Toata lumea ma tragea de par si visam sa fiu chel...
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 79   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:07 am

Crying or Very sad Mama ii spune fiicei sale inainte sa plece la intalnire:
- Daca nu esti in pat pana la zece, vino acasa.
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 80   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:08 am

Evil or Very Mad Intr-o zi o baga unul pe o tipa in dormitor, o dezbraca si se pregateste sa se urce pe ea. Dar mai intai o intreaba:
-Auzi duduie, dar tu cati ani ai
-13
-Aoleuuu!! strange-ti repede hainele si fugi!
Se uita asta urat la el:
-Domne, nu stiam ca esti asa de superstitios!
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 81   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:10 am

Twisted Evil O adolescenta, luata mai mult cu forta de ma-sa, ajunge in cabinetul ginecologului. A batrana ramane in sala de asteptare, pustoaica intra in cabinet unde, dupa o discutie preliminara si completarea fisei individuale, medicul o invita sa se dezbrace si sa urce pe capra, pentru consultatie, dar se loveste de refuzul fetei, datorat timiditatii:
- D-le doctor, nu pot sa ma dezbrac, mi-e rusine sa mi se vada pasarica. Sa stiti ca pasarica mea nu a fost vazuta de nimeni si nici nu vreau sa imi vada cineva pasarica. O convinse medicul, pana la urma, o urca pe capra, incepu s-o examineze, dar pe masura ce o atingea, in egala masura lua fata "foc", asa ca, nu peste mult timp, se aprinse rau de tot, il trase pe ginecolog peste ea, apoi cazura de pe capra si... dupa o vreme... ciufulit, cu hainele smulse de pe el, ametit si dezechilibrandu-se, ginecologul aparu de sub capra, se uita la pustoaica si spuse:
- Fata mea, niciodata, dar asculta-ma cu atentie, niciodata sa nu-i mai spui unui barbat ca ai intre picioare o pasarica! Ala e vultur curat!
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 82   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:11 am

Rolling Eyes - De ce submarinele albaneze ies la suprafata din doua in doua minute?
- Ca sa ia aer vaslasii...
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 83   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:11 am

Wink La Natiunile Unite:
- Cu ce dotare logistica poate participa Albania la fortele de mentinere a pacii?
- Va dam un tanc!
- Nu se poate, doar unul?
- Bine, vi le dam pe amandoua.
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 84   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:12 am

Exclamation - De ce un avion albanez coboara la sol din 3 in 3 minute?
- Ca sa-l intoarca cu cheita.
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Daniel
Admin
Daniel


Male
Number of posts : 492
Age : 31
Registration date : 2007-08-20

Character sheet
Life:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue96/105Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (96/105)
Alignment:
Bancuri - Page 5 Left_bar_bleue49/1000Bancuri - Page 5 Empty_bar_bleue  (49/1000)
Level: 4

Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: 85   Bancuri - Page 5 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:12 am

Question - De ce merge economia albaneza atat de prost?
- Pentru ca le-a murit magarul!
Back to top Go down
https://knights-gladiators.rpg-board.net
Sponsored content





Bancuri - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bancuri   Bancuri - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bancuri
Back to top 
Page 5 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Knights&Gladiators :: Romanian Forum-
Jump to: